Як долучитись до асоціації Біржові та електронні майданчики

Система електронних торгів з кожним роком стає все більш популярною. Саме тому створюються нові акредитовані майданчики, котрі допомагають проводити торги відкритого типу та можуть оптимізувати всі цікаві для вас процеси у цьому секторі ринку.

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

Прозорий ринок сільськогосподарських земель

Актуальний ринок торгів земельними ресурсами регулярно оновлюється та стає більш популярним. Тому ви можете стежити за тим, як відкритий ринок буде поступово розвиватися, що дозволить отримати вам від його роботи ще кращі результати. Система електронних торгів земельними ресурсами може допомогти вам оптимізувати все та долучитись до системи сучасного електронного ринку. На даному етапі відкриті торги допоможуть вам отримати чимало користі від системи, тому вам точно варто звернути більше уваги на цей прцоес. В перспективі ви реально можете отримати користь від цієї системи.

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

У чому полягають головні завдання УУБ

Українська універсальна біржа вже давно подає надії стати найкращим майданчиком для тендерів. У цей час є певні умови, щоб займати такі позиції. За своєю суттю такі цілі у біржі УУБ мають місце бути і взагалі спектр дії майданчика в Україні дуже великий, він виконує ряд різних функцій.

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

Кому найбільше підходять електронні торги

Система електронних торгів запрацювала ще в 2016-му році і основна мета запуску цього механізму полягала в необхідності знизити корупційну складову в області державних закупівель. Уже з перших днів стало зрозуміло, що механізм дійсно ефективний. Одним з головних інструментів, що помагає контролювати всі процедури – це ПроЗорро. Якщо говорити простими словами, то це сервіс, в якому зберігається вся інформація про кожен лот.

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

Ринок торгів енергетичними ресурсами

Актуальний формат торгів на сучасному енергетичному ринку дозволяє вам отримати доступ до основних інструментів у потрібній вам категорії. Саме тому вам варто більше уваги приділити всім сучасним механізмом та спробувати отримати більше користі від цього процесу. В результаті на вас будуть чекати певні нові інструменти, що принесуть вам користь та дозволять все як слід оптимізувати. В цьому випадку перед вами регулярно будуть відкриватися нові елементи торгів, отже вам варто просто зараз почати уважніше ставитись до торгів та все аналізувати. Це реально може допомогти вам вирішувати певні проблеми у цій категорії.

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА В ДІЇ

Громадяни України певний час очікували на рішення керівництва країни щодо гострого питання продажу землі. Рік за роком продовжувалась дія мораторію на продаж сільськогосподарських угідь. Противники земельної реформи неодноразово висловлювали свої побоювання з цього питання, посилаючись і на фінансову кризу, і на велику ймовірність корупційних махінацій. Ситуація, що склалася з ринком землі, здавалася безвихідною, але прийняття земельного закону в минулому році зрушило питання з мертвої точки. Це так би мовити революційне рішення влади дало надію мільйонам українців на покращення рівня їх життя. Громадяни України нарешті зможуть розпоряджатися своїми земельними ділянками на власний розсуд. 

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

Українська енергетична біржа та сучасна систему Прозорро.Продажі

Якщо вже зараз вас зацікавили саме електронні торги, тоді вам варто звернути увагу на сучасну систему Прозорро.Продажі. Зробіть свій відповідальний крок до того, щоб отримати доступ до кращих і перевірених пропозицій. Найголовніше, в реальний час все торги проходяться прямо в режимі онлайн. Це означає, що вам не потрібно нікуди поспішати і їхати. Залишайтеся завжди уважними до нових і актуальних пропозицій. Онлайн торги — це найкраще, на що варто звернути увагу при виборі якісної продукції (нерухомість, транспортні засоби, земельні ділянки незалежно від площі).

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

Збут арештованого майна на майданчиках Прозорро.Продажі

Законодавство України говорить, що арештоване майно може бути нерухомими та рухомими активами боржників, що повинно бути примусово реалізоване з метою погашення боргових зобов’язань. Протягом тривалого часу механізми збуту конфіскату не підлягали сторонньому контролю, а отже чиновники мали можливість нажитися на цінних речах. У 2021 році відбулися значні зміни у даній сфері — все майно після вилучення зобов’яжуть продавати на онлайн аукціонах.

[…]
Опубликовано в рубрике Блог

Запчасти на роторную косилку по цене производителя

Одним из важных сельскохозяйственных оборудований является роторная косилка. Роторная косилка устанавливается на мотоблоки или мини-тракторы и позволяет выполнять сельскохозяйственные работы быстро и качественно. Сфера применения такого оборудования большая, благодаря чему он пользуется популярностью среди дачников, огородников, агротехников и фермеров. Для того чтобы данное оборудование служило долго, нужно сохранить все правила эксплуатации, ну а при обнаружении Читать больше проЗапчасти на роторную косилку по цене производителя[…]

Опубликовано в рубрике Блог

Купівля заставного майна через систему Прозорро.Продажі

Звернення для отримання кредиту в банк – це реальність часу, в якому постійно зростають запити, збільшуються потреби, виникає необхідність отримання додаткових фінансів для реалізації потреб. Однією з гарантій банку при видачі кредиту клієнту є застава майна (автомобіль, квартира, торговельні та складські приміщення).

[…]
Опубликовано в рубрике Блог