Кому найбільше підходять електронні торги

Система електронних торгів запрацювала ще в 2016-му році і основна мета запуску цього механізму полягала в необхідності знизити корупційну складову в області державних закупівель. Уже з перших днів стало зрозуміло, що механізм дійсно ефективний. Одним з головних інструментів, що помагає контролювати всі процедури – це ПроЗорро. Якщо говорити простими словами, то це сервіс, в якому зберігається вся інформація про кожен лот.

Важливим кроком для кожного учасника аукціону є вибір електронного майданчика. Вибір досить великий, в ПроЗорро є десятки перевірених часом сервісів, в надійності яких може не бути навіть мінімальних сумнівів.

Якщо ви зацікавлені в виборі перевіреного часу майданчика, то у вас є змога скористатися послугами сервісу УУБ. Держзакупівлі на ПроЗорро все ще вважаються одним з найбільш ходових напрямків. Якщо мова йде саме про відкриті торги, то у кожного є змога взяти в них участь. Все що потрібно для цього  зробити – це виконати всі вимоги, які чітко прописуються в оголошенні.

Коли не варто брати участі в торгах?

Не кожна компанія готова до того, щоб виконати тендер. Саме тому, більш кваліфіковані спеціалісти рекомендують спочатку оцінити свої сили і вже потім подавати заявку на участь.  Справа в тому, що коли учасник отримує перемогу в торгах і лише потім розуміє, що не може виконати завдання, то це може стати для нього серйозною проблемою і серйозним ударом по репутації.

Якщо ж мова йде про підприємця який враховує всі ці моменти, то він може з самого початку оцінити свої сили і вже після цього прийняти рішення.

Перш за все, потрібно звертати увагу на такі моменти, як:

  • Вимоги до учасника – вам потрібно впевнитися в тому, що ви підходите по всім критеріям;
  • Обсяг роботи — вам потрібно  оцінити, скільки саме вам доведеться працювати та чи буде це вам під силу;
  • Документація – ви повинні порівняти вимоги по документації та свій тендерний пакет;
  • Фінансове питання – важливо, щоб ви вчасно оцінили, чи буде вам вигідно брати участь в торгах.

Це і є декілька моментів, які потрібно обов’язково враховувати. Робити це потрібно незалежно від того, наскільки великою є ваша компанія.

Особливу увагу варто приділяти оформленню заявки. На сьогодні, зробити це вже не так важко. Головне – це уважно продивитися основні вимоги, яких потрібно дотримуватися в обов’язковому порядку.