Робота Української універсальної біржі

Українська універсальна біржа (УУБ), створена 7 жовтня 1997 р., та зуміла стати однією з перших українських організацій, яка надає великий, високопрофесійний спектр біржових послуг. Бере активну участь в ринковій економіці України.

Українська універсальна біржа є офіційною електронною торговою платформою в системі державних закупівель Prozorro. Тисячі підрядників в Україні та за кордоном мають потенціал для роботи та розширення, беручи участь в електронному вигляді в державних тендерах із системою Prozorro.

Організація була розроблена з урахуванням стандартів безпеки та вдосконалених спеціальних технологій, що дозволяє їй бути в топі компаній на ринку.

Українська універсальна біржа uub.in.ua дає можливість використовувати систему, яка постійно вдосконалюється, та гарантує високий рівень якості обслуговування.

Маючи зв’язки з іншими країнами та учасниками в Харкові, Києві, Полтаві та західних областях, пройшовши 1-4 рівні акредитації та є членом спеціалізованих асоціацій та спілок.

Біржа надає професійну допомогу контактному центру, регулярно оновлює навчальні матеріали, проводить семінари для тих, хто хоче знати більше, а також публікує необхідні інструкції.

Prozorro концентрує всі державні тендери. Українські органи влади та підприємства в електронному вигляді публікують тендери на закупівлю товарів, робіт та послуг. Цей сайт дозволяє підрядникам брати участь та перемагати в державних тендерах.

Для участі вам потрібно:

  1. зареєструйтеся в цій системі, пізніше ви отримаєте доступ до свого особистого кабінету, там вам потрібно буде створити компанію та заповнити профіль; 
  2. знаходити товари та покупки за площею та побажаннями, для цього ви можете використовувати фільтри та ключові слова; 
  3. потім підготувати та подати пропозицію на тендер в електронній формі, вона повинна складатися з документів та цін, сформованих за списком клієнта; 
  4. на тендер подаються відскановані документи з ціною, лише згодом участь користувача в аукціоні буде вважатися енергійною; клієнт визначає переможця аукціону.

Після того, як клієнт прийме пропозицію, необхідно підписати з ним контракт протягом 20 днів (сертифікати видаються протягом 5 днів).