ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА В ДІЇ

Громадяни України певний час очікували на рішення керівництва країни щодо гострого питання продажу землі. Рік за роком продовжувалась дія мораторію на продаж сільськогосподарських угідь. Противники земельної реформи неодноразово висловлювали свої побоювання з цього питання, посилаючись і на фінансову кризу, і на велику ймовірність корупційних махінацій. Ситуація, що склалася з ринком землі, здавалася безвихідною, але прийняття земельного закону в минулому році зрушило питання з мертвої точки. Це так би мовити революційне рішення влади дало надію мільйонам українців на покращення рівня їх життя. Громадяни України нарешті зможуть розпоряджатися своїми земельними ділянками на власний розсуд. 

Надійний партнер

Довіра громадян до процесу реалізації земельних паїв підкріплюється надійністю процедури, що буде проводитися відкрито та чесно через систему Прозорро. Завдяки існуванню вказаної електронної системи протягом кількох попередніх років було укладено безліч різноманітних угод компаніями різних форм власності. Офіційні партнери системи Прозорро вже підготувались до старту земельної реформи і з першого липня чекають вас на своїх електронних майданчиках https://sale.uub.com.ua/news/zemelqni-torgy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini.

Зареєструвавшись вже сьогодні на сайті Української універсальної біржі, ви можете одними з перших долучитися до земельних аукціонів. 

В нашій базі вже доступні для перегляду лоти, які вас можуть зацікавити. Тож не гайте часу, пройдіть нескладну процедуру авторизації та приєднуйтесь до когорти бажаючих укласти вигідну угоду. 

Кожна сторона, що приймає участь в аукціоні, залишиться з прибутком. Продавець отримує найвищу ціну, покупець стає власником потрібного угіддя за прийнятними умовами. Кожен лот перед оголошенням аукціону проходить прискіпливо перевірку, тож ви можете не вагатись у достовірності вказаної інформації. 

Придивіться уважно до лотів: можливо попередньо ви розглядали лише питання оренди, але знайдеться чудова пропозиція з продажу іншої більш привабливої ділянки і ви кардинально зміните свої плани.

Що стосується державних земель, там можливо розглядати лише варіант оренди. А от власники приватних сільськогосподарських угідь можуть свої паї і продати, і надати в оренду, і навіть обмінятися з вами на вашу ділянку. 

Тож маємо надію, що земельна реформа незабаром доведе нашим громадянам свою ефективність.